کرج - 45 متری گلشهر - نبش اختر شرقی - ساختمان نیکخواه - طبقه دوم - واحد 7

آسانسور بدون موتور خانه جدید شیندلرمدل ۵۵۰۰

آسانسور بدون موتور خانه جدید شیندلرمدل ۵۵۰۰

یکی از بزرگترین تغییراتی که در سال های اخیر در صنعت آسانسور رخ داده است ظهور آسانسور های بدون موتورخانه MRL می باشد . این آسانسور ها همان طور که از نامش پیدا می باشد به معنای آسانسور هایی است که به موتورخانه نیازی ندارد.

فروش آسانسور های بدون موتورخانه به تازگی جای پای خود را در ساختمان های جدید باز کرده است. با این حال آسانسور های بدون موتور خانه در پروژه های بازسازی برای نصب آسانسور های جدید به جای قدیمی نیز به کار برده می شود.

سیستم آسانسور های قدیمی دارای سیستم های کنترل و حرکتی اصلی بوده که در یک اتاقک موتورخانه بطور مجزا که می تواند در بالا یا پایین ساختمان باشد، واقع شده است و به طور کلی تحت عناوین ” بالاسری Over head یا زیر زمین Basement اشاره می شود.
آسانسور بدون موتور خانه
بیش از یک دهه پیش، یکی از بزرگترین تولید کنندگان صنعت آسانسور جهان ، فن آوری سیستم های جدید MRL را معرفی کرد . دیگر تولید کنندگان پیشرو، در نهایت به منظور رقابت بیشتر در این زمینه این مدل از آسانسور های را وارد بازار فروش خود کردند .

مزیت های آسانسور های MRL :

  • حذف موتور خانه و به صرفه بودن از لحاظ مکان
  • مراحل نصب سریعتر
  • دوستار محیط زیست بودن
  • آسانسور بدون موتور خانه جدید شیندلرمدل ۵۵۰۰ دارای انعطاف پذیری و عملکرد بهتر در ساختمان هایی با ارتفاع متوسط می باشد
  • فناوری جدید حرکت این آسانسورها به نام PORT باعث ارائه خدمات آسانسور به طور بهینه تری می شود
  • بهینه سازی در اشغال فضای کمتر از ساختمان به علت فناوری Machine Roomless
  • اجازه خلق طراحی های متنوع در شکل ظاهری این آسانسور ها توسط خریدارن
  • فن آوری پیشرفته حرکتی که باعث حرکت سریع تر، نرمتر و کارآمد تر می شود

کمپانی آسانسور شیندلر با معرفی آسانسور کششی MRL مدل۵۵۰۰، ترکیبی از بهره وری، انعطاف پذیری و عملکرد بالا را برای ساختمان هایی با ارتفاع متوسط ارائه داده است . آسانسور MRL شیندلر ۵۵۰۰ ، در حال حاضر در بازارهای آمریکای شمالی موجود می باشد و به طور معمول برای ساختمان های بلند با فضا ی مناسب و ویژگی های صرف جویی انرژی می توان از مدل های پیشرفته آن استفاده کرد .