کرج - 45 متری گلشهر - نبش اختر شرقی - ساختمان نیکخواه - طبقه دوم - واحد 7

آسانسور هوم لیفت

امروزه برای سرعت بخشیدن به زندگی و راحت تر شدن رفت و آمد بین طبقات ساختمان ها، از آسانسور های مختلف از جمله آسانسور هوم لیفت استفاده می شود که در شرکت هیدروفربد با تیم متخصص و متناسب با نیاز مشتریان تولید می شود. اگر می خواهید با ویژگی ها و خصوصیات این آسانسور آشنا شوید تا انتخابی دقیق و مطمئن داشته باشید در ادامه مطالب ما را همراهی نمایید.

آسانسور هوم لیفت

آسانسور هوم لیفت چه نوع آسانسوری است؟

زندگی آپارتمان نشینی کنونی اقتضائات و نیاز های خود را دارد. به عنوان مثال طبقات زیادی که این ساختمان ها و آپارتمان ها دارند کار رفت و آمد را برای ساکنین آن مشکل کرده است. اما وجود وسیله ای به نام آسانسور رفت و آمد و تردد بین طبقات را برای تمامی افراد ساکن در ساختمان راحت تر و سریع تر می کند. شرکت هیدروفربد آسانسور های مختلفی را تولید می کند که یکی از رایج ترین آن ها، آسانسور هوم لیفت نام دارد.

آسانسور هوم لیفت نوعی بالابر به حساب می آید که به وسیله سیستم هیدرولیکی کنترل و هدایت می شود. طراحی و امکاناتی که این نوع آسانسور دارد مانند آسانسورهای معمولی است و به نام مینی آسانسور نیز شهرت دارد. عملکرد آسانسور هوم لیفت و تجهیزات و سیستم هایی که در آن به کار می رود مانند آسانسور های معمولی است و این مسئله تا حدی است که خیلی از افراد متوجه تفاوت های این دو آسانسور نمی شوند.

در مورد همه آسانسورها از جمله آسانسور هوم لیفت نکته بسیار مهمی که وجود دارد بحث تامین امنیت جانی افراد است که در هنگام خرید و نصب آن باید مورد توجه قرار گیرد. در صورتی که می خواهید اطلاعات بیشتری درباره آسانسور هوم لیفت به دست آورید بهتر است با کارشناسان هیدروفربد تماس بگیرید.

در چه مکان هایی می توان از آسانسور هوم لیفت استفاده کرد؟

افرادی که در ساختمان های دو طبقه زندگی می کنند در طولانی مدت از رفت و آمد بین دو طبقه خسته می شوند. در صورتی که مشکلات دیگری مانند زانو درد و سایر مشکلات حرکتی داشته باشند به سختی بین طبقات جا به جا می شوند.

در این نوع ساختمان ها نه می توان آسانسور های معمولی نصب کرد و نه می توان از داشتن آسانسور صرف نظر کرد. پیشنهاد هیدروفربد به افرادی که در این شرایط زندگی می کنند استفاده از آسانسور هوم لیفت است. در سایر مکان ها مانند ساختمان های پزشکی، مطب ها، خانه های سالمندان، کلینیک ها، پل هوایی ها و … نیز از آسانسور هوم لیفت می توان استفاده کرد.

به طور کلی اگر در انتخاب این نوع آسانسور تردید و یا سوالاتی دارید بهتر است با ما تماس بگیرید تا کارشناسان متخصص ما با دقت و تجربه ای که دارند تمامی جوانب را بررسی نمایند و برای هر نوع ساختمانی از جمله ساختمان های قدیمی که محلی برای نصب آسانسور ندارند، آسانسور هوم لیفت را پیشنهاد می کنند.

آسانسور هوم لیفت از چه خصوصیاتی برخوردار است؟

همانطور که می دانید آسانسور ها انواع مختلفی دارند که هر کدام از آن ها با توجه به ویژگی ها و خصوصیاتی که دارند برای شرایط و ساختمان های مختلفی به کار گرفته می شوند. آسانسور هوم لیفت که در شرکت هیدروفربد تولید می شود نیز از این قاعده مستثنی نیست و ویژگی ها و خصوصیات به خصوصی دارد که در ادامه چند مورد از مهم ترین آن ها را نام می بریم.

 • آسانسور هوم لیفت در هنگام فعالیت سر و صدای کمی تولید می کند.
 • این آسانسور ها به آرامی و به صورت یکنواخت حرکت می کنند در نتیجه آرامش مسافران خود را حفظ می کنند.
 • مصرف برق آسانسور هوم لیفت به قدری پایین است که باعث رضایت افراد شده است. مصرف برق در این نوع آسانسور ها حدود ۴۰ درصد کمتر از آسانسور های معمولی است به همین دلیل افراد زیادی طرفدار آن هستند.
 • استفاده از آسانسور هوم لیفت بسیار ایمن است و امکان سقوط افراد در آن صفر است.
 • ابعاد آسانسور هوم لیفت کمتر از آسانسور های معمولی است و تنها حدود ۶۶ سانتی متر فضا اشغال می کند.
 • هزینه تهیه و نصب آسانسور هوم لیفت بسیار بصرفه است در نتیجه همه افراد با توجه به بودجه ای که دارند می توانند این نوع آسانسور را تهیه نمایند و از مزایای آن استفاده کنند.

از مشخصات فنی آسانسور هوم لیفت چه می دانید؟

اگر به ظاهر آسانسور هوم لیفت توجه کنید تفاوت آن را با آسانسور معمولی پیدا نخواهید کرد زیرا ظاهر آن ها شبیه به هم است. این نوع آسانسور مجهز به سیستم پاراشوت است که از سقوط افراد جلوگیری می کند. با وجود این سیستم و همچنین سیستم برق اضطراری، امنیت جانی افراد و مسافران تامین خواهد شد.

از دیگر امکانات آسانسور های هوم لیفت می توان به قفل برقی، روشنایی، سیستم فرمان سفارشی و … اشاره کرد. این آسانسور می تواند حداکثر ۶ نفر را با سرعت بالا بین طبقات جا به جا نماید.

۸ مزیت مهم استفاده از آسانسور هوم لیفت چیست؟

طبق گفته متخصصین هیدروفربد مزایای استفاده از آسانسور هوم لیفت در فضای شهری و خانه های امروزی زیاد است. در ادامه می خواهیم به ۸ مورد از مهم ترین آن ها بپردازیم.

 1. ایجاد آرامش و رفاه بیشتر افراد و ساکنین ساختمان های مختلف
 2. عدم نیاز به موتورخانه و چاهک و حفره با عمق زیاد
 3. افزایش ارزش ساختمان و کسب رضایت و توجه مشتری برای اجاره کردن آن
 4. دسترسی راحت و آسان به سیستم کنترل و هدایت
 5. نگه داری و تعمیر آسان مقرون بصرفه
 6. استفاده از برق تک فاز و متناسب با نیاز ساختمان های خانگی
 7. عدم نیاز به دیوار کشی و تخریب زیاد ساختمان
 8. استهلاک کم آن و در نتیجه عمر طولانی بالا

اگر می خواهید در ساختمان خود از مزیت های آسانسور هوم لیفت بهره مند شوید می توانید با هیدروفربد تماس گرفته و بهترین و با کیفیت ترین نوع آسانسور را تهیه نمایید و تا مدت های طولانی از مزایای آن بهره مند شوید.

آسانسور هوم لیفت چه انواعی دارد؟

هیدروفربد انواع آسانسور هوم لیفت متنوع از نظر سیستم حرکتی و طراحی داخلی و ظاهری به مشتریان عزیز ارائه می دهد. از نظر سیستم حرکتی در ساختمان های بلند از آسانسور هایی که سیستم کششی گیرلس دارند استفاده می شود.

در ساختمان هایی که ارتفاع متوسطی دارند از آسانسور هایی که سیستم کششی گیربکس دارند استفاده می شود و در ساختمان های کم ارتفاع از آسانسور هوم لیفت هیدرولیکی می توان استفاده کرد.

طراحی آسانسور هوم لیفت نیز تنوع زیادی دارد و میتوان از کابین با جنس های مختلف شیشه، استیل و … در آن ها استفاده کرد. با توجه به سلیقه و نظر شما مشتریان عزیز شرکت هیدروفربد آسانسور هوم لیفت با کیفیت عالی و ظاهری زیبا و شیک را برای شما طراحی و تولید می کند.

قیمت آسانسور هوم لیفت چقدر است؟

همانطور که مستحضرید نوسانات ارزی در روز های مختلف زیاد است و از آن جایی که در ساخت آسانسور هوم لیفت و سایر آسانسور ها از تجهیزات مختلفی استفاده می شود قیمت آن ها نیز تغییر و تحول دارد. جنس کابین، نوع موتور و قدرت آن، ابعاد و ظرفیت آسانسور و… همگی در قیمت آسانسور هوم لیفت تاثیرگذار است.

در صورت تمایل برای کسب اطلاعات بیشتر از جزئیات قیمت ها و سایر اطلاعات مورد نیاز درباره آسانسور هوم لیفت بهتر است با کارشناسان ما در هیدروفربد تماس بگیرید تا راهنمایی های لازم را دریافت نمایید.