کرج - 45 متری گلشهر - نبش اختر شرقی - ساختمان نیکخواه - طبقه دوم - واحد 7

آسانسور خاص

در سراسر دنیا از آسانسور به منظور جا به جایی آسان بین طبقات و حمل و نقل وسایل استفاده می شود. از همین رو شرکت هیدروفربد انواع آسانسور از جمله آسانسور خاص را طراحی و تولید می کند تا به تمامی نیازهایی که شما عزیزان دارید با کیفیتی عالی پاسخ دهد. اگر می خواهید بیشتر درباره این نوع آسانسور بدانید حتما به ادامه مطالب توجه کنید.

 آسانسور خاص چه نوع آسانسوری است؟

یکی از انواع آسانسور که در شرکت هیدروفربد تولید می شود آسانسور خاص نام دارد. شاید نام این نوع آسانسور ها را در مکان های مختلف در سراسر دنیا شنیده باشید. آسانسور های خاص سیستم های حرکتی هستند که در مکان هایی خاص، به منظور کاربردهایی خاص و طبق شیوه های خاصی عملیات جا به جایی مسافر و… را انجام می دهند. به عنوان مثال آسانسورهایی را که در عرشه کشتی، بدنه سد و… دیده اید و یا آسانسورهایی که به صورت افقی و یا عمودی و یا ترکیبی حرکت کرده و افراد و وسایل خاصی را حمل و نقل می کنند همگی در دسته آسانسور های خاص جای می گیرند.

آسانسور خاص

آسانسورهای خاص چه ویژگی هایی دارند؟

آسانسور های خاصی که هیدروفربد طراحی و تولید می کند در شرایط ویژه  و خاصی استفاده می شوند در نتیجه از ویژگی های منحصرفردی نیز برخوردار هستند که در ادامه به برخی از مهم ترین آن ها می پردازیم.

  • این نوع آسانسور ها می توانند برای استفاده در برج های خیلی بلند استفاده شوند مانند برج میلاد.
  • سرعت آسانسور های خاص سفارشی شما می تواند خیلی بیشتر از آسانسور های معمولی باشد و در عرض چند ثانیه مسافران را به طبقات بالای برج های بلند برساند.
  • از آسانسورهای خاص در مکان های ویژه ای مانند عرشه کشتی و یا سد ها می توان استفاده کرد.
  • با توجه به نوع ساختمان و طراحی آن، کارشناسان هیدروفربد تشخیص می دهند این نوع آسانسور های خاص در بیرون از ساختمان باشند کارایی بهتری دارند و یا اگر در داخل ساختمان باشند.
  • طراحی های این نوع آسانسور ها نیز می تواند بسیار خاص باشد مثلا به صورت شیشه ای و یا پانوراما باشد و دید وسیعی را برای مسافران ایجاد کند. از آسانسورهای پانوراما در برج های بلند برای مشاهده و لذت مسافران از منظره استفاده می شود. علاوه بر این در هتل ها، رستوران های لوکس، فروشگاه های زنجیره ای چند طبقه ای و … نیز می توان از آسانسور های خاص پانوراما استفاده کرد.
  • آسانسور های خاص ویژگی های دیگری نیز دارند. شما می توانید برای اطلاع از آن ها با کارشناسان هیدروفربد تماس بگیرید و با شرح شرایط مورد نظرتان راهنمایی های لازم را دریافت نمایید.

مزایای استفاده از آسانسور های خاص کدام است؟

همانطور که گفتیم از آسانسور خاص در مکان های خاص و در شرایط خاصی استفاده می شود و می تواند افراد و وسایل خاصی را حمل و نقل نماید. به همین دلیل مهم ترین مزیت استفاده از این نوع آسانسور ها استفاده در شرایط خاص و ویژه است.

در صورتی که شما نیز در شرایط خاصی فعالیت دارید و یا می خواهید ساختمان خود را تبدیل به یک ساختمان لوکس و منحصر بفرد نمایید بهتر است خیلی سریع با هیدروفربد تماس بگیرید و اطلاعات ضروری درباره این نوع آسانسور ها را دریافت نمایید.

تیم متخصص و مجربی که شرکت هیدروفربد دارد سعی در درخشش هر چه بیشتر شما دارد و همواره تلاش می کند کیفیت و آرامش را به شما هدیه دهد. شما می توانید اطلاعات لازم را از کارشناسان ما دریافت نمایید.

تفاوت آسانسور خاص با آسانسور معمولی چیست؟

همه ما در طول روز ممکن است بارها از آسانسور های معمولی استفاده کنیم بدون آن که کم ترین هراسی داشته باشیم. این آسانسور ها در زمان کم و با صرف انرژی کمی ما را به طبقات دلخواهمان می رسانند. اما استفاده از آسانسور های خاص دل و جرئت خاصی نیز می طلبد.

به نظر شما قرار گرفتن در یک اتاقک شیشه ای و رفتن به بالا ترین طبقه یک برج بلند جه حسی دارد؟ قطعا حس ترس و دلهره را در شما ایجاد خواهد کرد. یا آن که تصور کنید در یک کشتی فعالیت دارید و یا یک مهندس سد سازی هستید و در طول روز از آسانسور برای رفتن به نقاط دلخواهتان استفاده می کنید.

در تمامی این موارد شما در حال استفاده از آسانسور خاص هستید. این نوع آسانسور ها سرعت بالایی دارند، ظاهر برخی از آن ها بسیار لوکس و زیبا است، قدرت موتور آن ها زیاد است، در کم تر از یک دقیقه مسافران را می توانند به بالای یک برج خیلی بلند برسانند و چندین ویژگی دیگر. این موارد است که باعث تفاوت آسانسور خاص با آسانسور معمولی می شود.

نصب آسانسور های خاص

در شرکت هیدروفربد ابتدا نیاز و درخواست شما بررسی می شود. بعد از آن با بررسی تمامی جوانب محل مناسب نصب آسانسور خاص تعیین می شود. کارشناسان متخصص ما بهترین و مناسب ترین طراحی را برای نیاز شما در نظر می گیرند و با استفاده از تجهیزات به روز و با کیفیت آسانسوری ویژه برای شما تولید می کنند.

نصب این نوع آسانسور ها با توجه به شرایط ویژه ای که دارند به مدت زمان مشخصی احتیاج دارد که بعد از برآورد تمامی شرایط، به اطلاع شما مشتریان عزیز رسانده می شود.

قیمت آسانسور های خاص چقدر است؟

از آن جایی که شرایط استفاده از آسانسور های خاص و طراحی آن و تجهیزاتی که در آن ها استفاده می شود و حتی شکل و شمایل این نوع آسانسور ها متفاوت از سایر اقسام آسانسور است قیمت آن ها نیز متفاوت خواهد بود.

ابعاد آسانسور، ظرفیت تحمل وزن آن، قدرت موتور، تجهیزاتی که در آن استفاده می شود، جنس کابین که می تواند شیشه ای و استیل و… باشد و… همگی در قیمت نهایی آسانسور های خاص و دیگر آسانسور ها دخیل است و نوسانات قیمت ارز نیز باعث شده نتوان یک هزینه ثابت برای آن در نظر گرفت به همین دلیل بهترین پیشنهاد ما این است که برای مطلع شدن از قیمت روز آسانسور های شرکت هیدروفربد با ما تماس بگیرید تا بتوانید به بهترین انتخاب خود دست پیدا کنید.

رضایت شما از کیفیت محصول نهایی یعنی آسانسور مهم ترین خواسته شرکت هیدروفربد است که با تجربه و تخصص تیم حرفه ای آن به دست می آید.