آسانسور پانوراما

عموما در ساختمانهای پر تردد تجاری و هتل ها به جهت اهمیت بالای  ظاهری ساختمان و جذب بازدید کننده بیشتر در معماری ها از متریال خواص و جذاب استفاده میگردد موضوع دیزاین ساختمانهای تجاری انقدر مهم و حیاتی میباشد که عموما در طراحی ها از بزرگترین  وبه نامترین طراحان دنیا استفاده میشود. نیاز به اسانسورهای خواص با طراحی های زیبا همیشه یکی از ابزارهای مهم طراحان ساختمان بوده است به طوری که در خیلی از پروژه ها برای تبلیغات و بزرگ جلوه دادن پروژه از اسانسور هایی از جنس طلا استفاده میشود به عنوان مثال هتل اقای عظیم زاده که از کابین طلا استفاده کرده است.

یکی از سیستم های پرطرفدار و جذاب سیستم پانوراما میباشد که به خاطر جذابیت وزیبایی خواصی که دارد در تمام جهان مورد استفاده قرار میگیرد معمولا در این نوع از اسانسور از پلتفرم شیشه ای و یا اکسپوز استفاده میشود و بدنه ی شیشه ای کابین جلوه ی خواصی از حرکت اسانسور به نمایش میگذارد. سیستم های پانورما با مکانیزم حرکتی مختلف از جمله هیدرولیکی که مزییت های بسیار بالایی در طراحی لیفت دیزاینر ها دارد بسیار مورد توجه قرار میگیرد.ساختار ساده و زیبایی این نوع سیستم اثر بخشی بی نظیری  در معدل زیبایی یک سیستم پانوراما ایفا میکند.

شرکت هیدروفربد در زمینه ی اسانسور پانوراما با به پایان رساندن پروژه های خواص امروز جزو طراحان و صاحب سبک در طراحی این نوع از اسانسور میباشد . خرید مستقیم و بی واسطه از شرکت و اعمال نظر کارفرما در فرایند طراحی و تولید از مزیتهای مشتریان این شرکت میباشد.